ScrollToTop

Fotografia noworodkowa, ciążowa i dziecięca – Kielce

Dziopa Photography specjalizuje się w wykonywaniu ciążowych, noworodkowych oraz dziecięcych sesji fotograficznych. Jesteśmy jedną z nielicznych agencji foto w Kielcach, będącej w posiadaniu profesjonalnego studio do wykonywanie zdjęć dziecięcych i ciążowych. Na życzenie swoich klientów fotografujemy również w plenerze lub w domu. Pomagamy wybrać najlepsze miejsce, którego sceneria będzie sprzyjać temu, aby zdjęcia wprawiały każdego w zachwyt.

Bo ciąża to powód do dumy – fotografia dziecięca Kielce

Wiemy w jaki sposób dobrać stylizację, aby fotografie ciążowe tętniły życiem oraz wiernie oddawały wszystkie emocje, których doświadcza kobieta w ciąży. Z jednej strony jest do duma, radość i ekscytacja, a z drugiej lęk czy niepewność. Dzięki naszym umiejętnościom oraz doświadczeniu, młoda mama będzie mogła jeszcze przez wiele lat wracać pamięcią do tych momentów. Wiemy jak sprawić, abyś poczuła się naprawdę kobieco. Podkreślimy na fotografiach Twój osobisty urok poprzez odpowiednie wyeksponowanie brzuszka. Ubierzemy Cię w śliczny strój, dobierzemy dodatki do stylizacji, wykonamy makijaż oraz dopasujemy źródło światła w aparacie względem zastanego oświetlenia. Nie stanowi dla nas żadnego problemu zbyt ostre światło słoneczne czy mocno zaciemniona przestrzeń. Wszystko dzięki temu, że pracujemy wyłącznie z użyciem wysokiej klasy sprzętu fotograficznego z obiektywem o ponadprzeciętnych możliwościach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczowe wyzwanie fotografa ciążowego polega na tym, aby kobieta w trakcie sesji czuła się odprężona, wyluzowana i pewna siebie. Jesteśmy w stanie to zapewnić, za sprawą naszej wrodzonej empatii i delikatności. Sesja dla kobiety w ciąży wykonywana przez fotografów Dziopa Photography to całkowicie przyjemne doświadczenie.

Najlepsze zdjęcia dziecięce w Kielcach

Każde dziecko tak szybko dorasta, że najważniejsze chwile jego życia mogą umknąć uwadze rodziców. Dlatego warto zdecydować się na upamiętnienie tych niepowtarzalnych momentów na fotografiach. Wykonywanie zdjęć dziecięcych to nasza pasja od wielu lat. Fotografujemy, kadrujemy, przeprowadzamy obróbkę zdjęć, a także projektujemy stylowe albumy oraz fotoksiążki ze zdjęciami dziecięcymi.

Nasze doświadczenie pokazało nam, że największym wyzwaniem podczas sesji z udziałem dzieci jest ich właściwe ułożenie oraz umiejętność radzenia sobie z maluchami, które nie chcą z nami współpracować. Zdołaliśmy na szczęście wypracować skuteczne metody zachęcające małych urwisów do pozowania.

Możemy więc zapewnić, że sesja na pewno nie będzie stresująca dla dziecka, dzięki czemu zdjęcia wyjdą naprawdę piękne.