ScrollToTop

I Komunia Św. Adriana

Inga&Łukasz…..Sesja przecudowna, atmosfera nie do opisania. A zdjęcia przenoszą człowieka w inny wymiar galaktyki ….Cudowna pamiątka na całe życie…..Jesteście Najlepsi z Najlepszych…..DZIĘKUJEMY

Joanna i Marcin

Słowa Ich profesjonalizmu nie są w stanie opisać !!! Asia i Marcin

Karolina i Paweł

Niezwykłe chwile można utrwalać na dwa sposoby: w pamięci lub fotografiami. W drugim przypadku można zdać się na przypadek lub wiedzieć, że każdy “ciekawy przypadek” z tych naszych wyjątkowych chwil będzie uwieczniony i to w należyty sposób.
Inga i Łukasz to super ludzie, super fotografowie! Doskonale uwiecznią zarówno zwariowane spotkanie z Przyjaciółkami jak i tak podniosły dzień Ślubu.
Emanują spokojem i dobrym humorem przez co współpraca jest bardzo naturalna
Polecam wszystkim ten duet!
Karolina i Paweł

Agnieszka i Piotr

Bardzo polecam wszystkim współpracę z Ingą i Łukaszem Konkretni fotografowie obdarzeni pasją i talentem. Super relacja z dnia ślubu i wesela oraz fantastyczna sesja plenerowa. Zdjęcia są bajkowie  Dzięki takim pamiątkom nawet jak pamieć zawiedzie, będzie można wszystko przeżyć na nowo. Dodatkowo dla osób, które stresuje obiektyw aparatu – nawet nie zauważycie kiedy “Zespół Dziopa” zrobi piękne zdjęcia szybko i bezboleśnie

Karolina i Arkadiusz

Najlepsi z najlepszych! Pełen profesjonalizm, ujęcia z dwóch aparatów to niesamowita sprawa, pamiątka z wesela będzie super, pozdrawiamy i dziękujemy jeszcze raz!

Justyna i Michał

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy poznać tak fantastycznych ludzi i podziękować za świetny reportaż ślubny. Inga i Łukasz to stu procentowi profesjonaliści

Rodzice Kalinki – Ola i Kuba

Jesteśmy pod ogromny wrażeniem zdjęć jakie otrzymaliśmy z chrztu naszego dziecka. Zdjęcia dopracowane z dbałością o szczegóły, bardzo miłe kolory i rewelacyjne kadry. Czysty profesjonalizm! Bardzo polecamy!

Rodzice Aleksandra Wiktora

Zdjęcia fantastyczne. Fotografowie mają prawdziwy talent i oko… Co bardzo dla mnie ważne – nie odczuwało się ich obecności, nie ingerowali w żaden sposób w przebieg czegokolwiek. Dlatego też zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i mają w sobie “to coś”  Polecam, naprawdę warto!

Ela i Dawid

Inga i Łukasz są najlepszymi fotografami pod słońcem! Nie dosyć, że zdjęcia przez nich wykonane są zachwycające, wyraziste i nieoczywiste to jeszcze przy tym są cudownymi ludźmi! Bardzo kreatywni, zdolni ludzie! Serdecznie polecamy!!!

Paulina i Konrad

Najlepsza firma w mieście! Bardzo mocno polecamy każdemu Ingę i Łukasza. Super ludzie, bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Mają mega dużo pomysłów na zdjęcia, przez co nie są nudne. Profesjonaliści w każdym calu. Dzięki Nim, możemy pochwalić się cudnymi zdjęciami. Jest moc !!!

Ilona i Marcin

Od Naszego ślubu minęło parę tygodni lecz uwielbiamy do tego dnia wracać, a Wasze zdjęcia pięknie obrazują to, co się wtedy działo. Kiedy „robiliśmy” plener, mimo upalnej pogody wytrwaliśmy, dzięki przemiłej atmosferze i ciekawym pomysłom, które nie pozwoliły Nam się nudzić, a wskazówki pomogły dążyć do tak zadowalających efektów. Ingo i Łukaszu tworzycie zgrany duet i chcieliśmy Wam podziękować za pełen profesjonalizm, a przede wszystkim za stworzenie niepowtarzalnej pamiątki.

Martyna i Karol

Od samego początku wiedzieliśmy, że wybór Ingi i Łukasza jest strzałem w dziesiątkę!
Pełen profesjonalizm, głowy pełne wspaniałych pomysłów oraz duża cierpliwość! Zdjęcia są wspaniałą pamiątką na całe życie, efekt końcowy zamknięty w pięknej fotoksiążce przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za upamiętnienie tego najważniejszego dnia w Naszym życiu!

Paulina i Mateusz

Witajcie Kochani! Fantastycznie to mało powiedziane. Ślub to piękny dzień w naszym życiu, ale zarówno bardzo pracowity – masz dużo na głowie i nie jesteś w stanie wszystkiego zapamiętać. Ale na szczęście mieliśmy wspaniałych fotografów, którzy o wszystkim pamiętali. Wczoraj dostaliśmy nasze albumy – są piękne! Zdjęcia które są zrobione przez Inge i Łukasza to są chwile, ale uchwycone chwile dzięki Wam. Polecam Wszystkim współpracę z Ingą i Łukaszem to nie tylko wspaniali profesjonaliści ale dobrzy ludzie. Polecam i pozdrawiam, bo nie ma to jak praca z pasją.

Klaudia i Paweł

Dziękujemy Pani Indze i Panu Łukaszowi za profesjonalizm i zaangażowanie w tym szczególnym dniu Naszej Księżniczki ! Z całego serca polecamy !!! :-* i dziękujemy !

Aleksandra i Artur

Inga i Łukasz są wspaniałymi fotografami z pasją. Wykonane przez nich zdjęcia są wyjątkowe, piękne i oryginalne. Widać na nich emocje, których tak wiele było tego dnia. Zachwyciły nie tylko nas, ale również rodzinę, znajomych oraz przyjaciół. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń, współpraca od samego początku przebiegała bardzo sprawnie co dało wspaniałe efekty! Inga i Łukasz są osobami otwartymi, bardzo kontaktowymi oraz kreatywnymi. Czuliśmy się jak w towarzystwie bliskich znajomych, w żaden sposób nas nie krępowali. Służą radą, znają się na swoim fachu. Zachęcamy do korzystania z ich usług. Wszystkie materiały które otrzymaliśmy- albumy, płyty są bardzo wysokiej jakości, ładnie i profesjonalnie wykonane a zdjęcia to małe dzieła sztuki. 🙂

Karolina i Waldek

Współpraca z Ingą i Łukaszem to czysta przyjemność. Bardzo szybko nawiązują kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Dzięki ich pogodnemu nastawieniu i poczuciu humoru można czuć się swobodnie i bez skrępowania. Kilkugodzinna sesja plenerowa z Ingą i Łukaszem pozostawia niesamowite wspomnienia i niedosyt ze to już się skończyło. Ich profesjonalizm przejawią się jednak przede wszystkim w jakości zdjęć. Znakomicie pokazują wszystkie emocje które towarzyszą od przygotowań, poprzez ceremonii ślubną i wesele, a oglądając przepięknie wykonane albumy przenosimy się znów do tych chwil.

Paulina i Damian

Ingo i Łukaszu… Dziękujemy, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu i dyskretnie uwieczniliście tak wspaniałe chwile. Dzięki Wam dzień, który na zawsze zostanie w naszym sercu, został również uwieczniony na wspaniałych aktach, które będą towarzyszyć nam przez całe nasze, wspólne życie. Wasz uśmiech i życzliwość została doceniona również przez naszych bliskich, dzięki czemu nad całością oprawy panowała pozytywna i bardzo ciepła aura. Pozdrawiamy i dziękujemy.

Aneta i Sylwester

Bardzo trudno jest nam znaleźć słowa, które wyrażałyby Naszą WDZIĘCZNOŚĆ. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych fotografów na naszym ślubie i weselu niż INGA i ŁUKASZ. Bardzo miło wspominamy współprace z Waszym fantastycznym duetem, szczególnie sesje w plenerze ;-). Wprowadziliście bardzo miłą i luźną atmosferę podczas sesji, w ogóle nie czuliśmy się skrępowani, wręcz przeciwnie była to świetna zabawa dla Nas. Zdjęcia są CUDOWNE a fotoalbum FENOMENALNY, zrobiony w bardzo profesjonalny sposób. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem trudu i wysiłku jaki włożyliście w uwiecznienie tego niesamowitego dla Nas dnia . Bez najmniejszego zastanowienia będziemy polecać Was wszystkim znajomym szukającym dobrego fotografa.

Kasia i Adrian

Długo zastanawialiśmy się w jakich słowa opisać współpracę Wami i mimo to nie udało nam się wymyślić nic powalającego… zdjęcia mówią same za siebie Jesteście doskonale dobranym duetem , który uzupełnia się w każdym calu, a praca z Wami to prawdziwa przyjemność. Łukasz – pełen profesjonalizm, Inga- niezwykła pasja, razem tworzycie niesamowite zdjęcia doskonale uwieczniając najpiękniejsze, choć niestety tak ulotne momenty. Niezliczona ilość pomysłów na sesję plenerową + dobry reportaż z ceremonii oraz zabawy= wspaniała pamiątka na zawsze. Głowy macie pełne pomysłów, w dodatku jesteście w stanie spełnić chyba każde marzenie dotyczące sesji. Widać, że to co robicie sprawia Wam ogromną przyjemność, a w dodatku jesteście tak dyskretni, że niemal niezauważalni. Praca z Wami to prawdziwa przyjemność i miła zabawa.

Olga i Mateusz

Bardzo dziękujemy za miłą współpracę! Inga i Łukasz to profesjonaliści w każdym calu. My i goście byliśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Album i zdjęcia bardzo szybko po ślubie. Dziękujemy i polecamy wszystkim!

Izabela i Artur

Współpraca z Wami to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniliście na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Was każdemu chociaż nie musimy Wasze zdjęcia bronią się same!