Ania & Marcin | Wesele Restauracja Bahama SKORZESZYCE

Ania & Marcin | Wesele Restauracja Bahama SKORZESZYCE

Piękny ślub w środku pięknego i upalnego lata. „Tak” Ani i Marcina jedno z tych wydarzeń, które pozostają w głowach Młodych, jak i osób przyglądających się im z boku na zawsze.

Kościół udzielający młodym sakramentu to urokliwa, mająca ponad czterowieczną historię Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bielinach. To tam, rozpoczął się nowy rozdział w życiu Ani i Marcina.

Następnie zabawa weselna przeniosła się do restauracji Bahama w Skorzeszycach, gdzie przy akompaniamencie zespołu Axis-Band z Kielc celebrowano to wspaniałe wydarzenie.

Zjawiskowa Panna Młoda Ania olśniewała swoim wyglądem. W pięknej sukni o lekkim odcieniu pudrowego różu, z makijażem wykonanym przez Sylwię Grzegorczyk ⋆Luxury&Stylish Makeup⋆ była zdecydowanie gwiazdą wieczoru. Całość niezapomnianej imprezy, jak i samego sakramentu uwiecznił na materiale filmowym Michał Bera Cinematography.

Lecz czym by był ślub bez pamiątek w postaci malowanych światłem obrazów? Mieliśmy zaszczyt fotografować cudowne chwile Ani i Marcina,  uwiecznić ich szczęście podczas sesji, która odbyła się w upalnym plenerze na malowniczych obrzeżach województwa świętokrzyskiego. Oto wyniki tej współpracy.

 

Share this post: