Anita i Alek | Kielce - dziopa.pl
ScrollToTop

Inga i Łukasz to wytrawni profesjonaliści, którzy jednak nie zapominają o artystycznym aspekcie swojej pracy. Zdjęcia zrobione przez nich są więc zarówno świetne technicznie jak i ociekające kreatywnością i pięknem. Znalezienie idealnego fotografa na ślub i wesele był dla nas bardzo ważny, więc już po fakcie możemy powiedzieć, że z Ingą i Łukaszem trafiliśmy w dziesiątkę. W dniu ślubu było zarówno bardzo dyskretni, jak i nieprawdopodobnie skuteczni, o czym świadczy ogromna ilość przepięknych zdjęć, które dla nas wykonali.
Co do sesji w plenerze to byli otwarci nawet na nasze najbardziej szalone pomysły, z zagranicznymi wojażami włącznie. Sesja minęła w pogodnej atmosferze, mimo że pogoda wydawała się być zmotywowana do zepsucia zabawy! Albumy wyszły jak marzenie, Inga i Łukasz dokładnie przedstawili nam swoją ofertę, abyśmy mogli dokonać wyboru takich produktów, które najbardziej nam pasują. Zajęli się też ułożeniem wybranych przez nas zdjęć w albumach, tak aby tworzyły spójna i estetyczną kompozycję. Zawsze byli otwarci na nasze pomysły i wątpliwości, ale radzimy dobrze słuchać ich rad, bo to prawdziwi fachowcy!
Wybór Ingi i Łukasza zapewni przede wszystkim to, o czym marzy każda panna młoda w dniu swojego ślubu: brak dodatkowego stresu!

Anita i Alek