fbpx

Karolina i Mateusz – cudna sesja ślubna w lesie

Karolina i Mateusz – cudna sesja ślubna w lesie

Państwo Młodzi powiedzieli sobie „tak” w sierpniu, zaś na początku września miała miejsce Ich plenerowa sesja ślubna, do której wybrali pobliski las i otaczające go łąki.

Jako fotograf ślubny (Kielce) gorąco polecam takie sesje na łonie natury! Potrafią naprawdę wydobyć i pięknie wyeksponować bliskość każdej pary, nie mówiąc już o bardzo klimatycznej scenerii, łatwo dostępnej dla większości osób. Jeżeli w Waszej okolicy nie znajduje się akurat malowniczy las z prawdziwego zdarzenia, założony efekt można uzyskać również w mniejszych laskach lub nawet w niektórych miejskich parkach. Wystarczy jedynie znaleźć kilka fajnych ujęć, które oferuje dany plener, na przykład stare drzewo, pniaki, rozłożyste paprocie, kamienie porośnięte mchem i tym podobne. W takich to warunkach fotografia ślubna (Kielce) po prostu nie może się nie udać!

Karolina i Mateusz prezentowali się zjawiskowo podczas każdego momentu sesji. Najpierw Młodzi przespacerowali się urokliwymi, leśnymi ścieżkami, kiedy to udało nam się jeszcze złapać ostatnie promienie słońca dające piękne światło. Szczęście dopisywało nam w dalszym ciągu, gdyż po drodze znaleźliśmy także kilka starszych drzew, a nawet powalonych kłód, które zawsze efektownie wyglądają na fotografiach.

Później równie wdzięcznym punktem sesji była polana w środku lasu, a następnie prawdziwym odkryciem okazał się dziki sad, dzięki któremu krajobraz pełen leśnych drzew udało się łagodnie urozmaicić. Dalej lesisty teren zmienił się w rozkwiecone łąki. Tutaj, pośród wysokich traw, powstały wyjątkowe, iście sielankowe kadry. Młoda Para również doceniła prostotę tej scenerii, która jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób szukających do zdjęć miejsc charakteryzujących się naturalnością i harmonią. Spacer zakończył się polną ścieżką ciągnącą się wzdłuż odwiedzonego lasu.

Jeżeli rozważacie sesję plenerową, z dala od miejskiego zgiełku lub rozpraszających Was przechodniów, zapewne każdy fotograf (Kielce) poleci Wam sesję w lesie lub na łąkach, która niezależnie od pory roku i warunków pogodowych (dzień słoneczny czy pochmurny) spełni Wasze oczekiwania.

Zapraszam do obejrzenia sesji ślubnej blisko natury, jaką na swoją pamiątkę z Wielkiego Dnia wybrali Karolina i Mateusz.

Fotografia: Dziopa.pl Fotografia Ślubna i Eventowa/ Fotograf na wesele Kielce; Fotograf na ślub Kielce; Fotograf weselny Kielce

Share this post: