MARTYNA I WOJTEK | Kielce – dziopa.pl
ScrollToTop
Jeżeli jesteście na tej stronie, czytacie referencje i zastanawiacie się nad wyborem fotografa na swój ślub, to świetnie
trafiliście – Inga i Łukasz to fotografowie dla Was! Dlaczego? Ponieważ to duet profesjonalistów i artystów w jednym!
To także świetni ludzie, którzy byli z nami w najważniejszych chwilach naszego życia – na ślubie i weselu oraz podczas sesji ciążowej, kiedy to oczekiwaliśmy narodzin naszej córki Zosi. Inga i Łukasz tworzą przyjazną i pogodną atmosferę, dzięki czemu ich zdjęcia są tak naturalne i piękne. To także dyskretni profesjonaliści, którzy z wyczuciem i taktem polują na najciekawsze ujęcia. W czasie oczekiwania na opracowane edytorsko fotografie mieliśmy z Ingą i Łukaszem stały kontakt. Byliśmy bardzo zaskoczeni szybkością i jakością ich pracy.
Powierzając obsługę fotograficzną naszego ślubu i wesela Indze i Łukaszowi możemy Was szczerze zapewnić, że tak samo jak my, tak i Wy będziecie zachwyceni współpracą z nimi oraz efektem ich pracy.
Inga i Łukasz to fotografowie pełni pasji i do tego niezwykli ludzie. Dziękujemy im za wszystko, a Was czytających zapewniamy, że wybierając państwa Dziopów do obsługi fotograficznej Waszej uroczystości, podejmujecie świetną decyzję, której nie będziecie żałować!

Zosia, Martyna i Wojtek