fbpx

Monika i Adam – ich ślub plenerowy

Monika i Adam – ich ślub plenerowy

Pora na reportaż ze ślubu Moniki i Adasia, który odbył się w sierpniu 2019 roku. Cudowna para, wyjątkowe miejsce oddalone od miejskiego zgiełku, pogoda, o której można pomarzyć – to tylko niektóre elementy, które złożyły się na reportaż z przepięknego plenerowego ślubu.


PLENEROWY ŚLUB W LEŚNEJ PROMENADZIE Z DALA OD ZGIEŁKU MIASTA

To chyba odczuł każdy z gości – ślub i wesele upłynęły w prawdziwie cudownej atmosferze. I to z wielu powodów. Jednym z nich był fakt, że Leśna Promenada jest wymarzonym miejscem na ślub dla tych, którzy chcą pobrać się w miejscu, gdzie panuje cisza i gdzie natura tworzy wspaniałą oprawę. Zanim wszyscy zebrani mogli podziwiać Monikę w efektownej, nowoczesnej sukni i z pięknymi kwiatami, mieliśmy przyjemność spotkać się z nimi wcześniej, w ich pokoju hotelowym gdzie trwały przygotowania. Razem z ich najbliższymi przyjaciółmi byliśmy świadkiem wielu czułych gestów i ogromnej radości, których mimo stresujących chwil nie zabrakło nawet na sekundę.

CEREMONIA W PLENERZE POD GOŁYM NIEBEM

Pogoda niewątpliwie dopisała. Plenerowy ślub w Leśnej Promenadzie dzięki temu udał się znakomicie, choć przyglądając się szczęśliwym twarzom wszystkich zgromadzonych można było odnieść wrażenie, że nawet gdyby padał deszcz, nic by to dla nich nie zmieniło. Szczęście jest zaraźliwe a ślub w plenerze taki jak ten, jest tego doskonałym przykładem.

ŻYCZENIA, TOASTY, PIERWSZY TANIEC I… ZABAWA!

Plenerowy ślub był ceremonią podczas której przyszli małżonkowie przysięgali sobie miłość i wierność w otoczeniu przyrody ale nie można odmówić temu wydarzeniu również eleganckiego charakteru. Piękna i uroczysta kolacja i wzruszający pierwszy taniec rozpoczęły przyjęcie wewnątrz lokalu. Byliśmy ogromnie szczęśliwi mogąc być częścią tego dnia i towarzyszyć Im we wszystkich jego momentach. A jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało od drugiej strony zerknijcie na poniższą galerię…

Suknia Ślubna: Szycie Meggi
Garnitur: Giacomo Conti
Sala weselna: Leśna Promenada
Dekoracje kwiatowe: Blossom Ewelina Lewicka Pracownia Florystyczna
Organizacja ślubów plenerowych: Weddingowo-Plenerowo
Muzyka: Event-Expert
Foto: Dziopa.pl Fotografia Ślubna i Eventowa

Share this post: