fbpx

„Ogród Bawełny” w naszych obiektywach

„Ogród Bawełny” w naszych obiektywach

Wygodne fasony i pastelowe kolory to motyw przewodni wiosennej kolekcji Ogrodu Bawełny. Chcąc ją jak najlepiej zaprezentować, zainteresowała nas usługa typu fotografia odzieży (Kielce i okolice) i tak powstał poniższy wpis 😊

Na zdjęciach można zauważyć, że ubrania świetnie współpracują z modelką. Nawet przylegająca, ołówkowa sukienka midi nie krępuje ruchów – jest to zasługa elastycznej dzianiny bawełnianej, z jakiej jest wykonana. Ten dopasowany krój jest bardzo kobiecy, a w połączeniu ze szpilkami tworzy elegancką całość.

Prosty fason sukienki z zamkiem na całej długości z tyłu dowodzi, że jednym detalem można nadać intrygujący wygląd nawet w przypadku niepozornego profilu. Modelka prezentuje się w niej swobodnie i lekko. Wyraźnie widać, że jest to strój bardzo komfortowy. Kieszenie w szwach bocznych dodają sportowego charakteru i także w tym sezonie są niezwykle pożądanym elementem ubioru!

Cała konfekcja uszyta jest oczywiście z bawełny (nazwa firmy zobowiązuje). Są to dzianiny wysokiej jakości, pochodzące od polskich producentów, wytwarzane na nowoczesnych maszynach dziewiarskich i posiadające certyfikaty jakości.

Very Peri został ogłoszony kolorem roku 2022 Instytutu Pantone. Nie mogło go więc zabraknąć w wiosennej kolekcji Ogrodu Bawełny. Ten jasny odcień fioletu jest idealnym kolorem dla dziewczyn o blond włosach, co podczas sesji doskonale uchwycił nasz fotograf (Kielce). Modelka wygląda w tej tonacji zjawiskowo!

Pastele to kolory przewodnie niniejszej wiosennej kolekcji. Są tutaj delikatne róże, błękity, beże i oczywiście nadal na topie – szarości. To bardzo przyjemne, ciepłe i optymistyczne barwy, których z pewnością było brak w sezonie zimowym. Dzięki nim cała kolekcja wygląda świeżo i lekko, na fotografiach zdecydowanie widoczny jest ten pozytywny look.

Wiosenna sesja odzieżowa (Kielce) za nami, ale już myślimy o letniej 😉

Share this post: