Patrycja i Kamil | Piękne chwile podczas ślubu i wesela w listopadowej aurze | Leśna Promenada w Podzamczu Piekoszowskim

Patrycja i Kamil | Piękne chwile podczas ślubu i wesela w listopadowej aurze | Leśna Promenada w Podzamczu Piekoszowskim

Jesienna pora roku bynajmniej nie ostudziła gorących emocji towarzyszących pięknej Młodej Parze – Patrycji i Kamilowi – podczas ich wspaniałej uroczystości zaślubin, a następnie imprezy weselnej.

Tym razem byliśmy w samym sercu Kielc, a następnie na ich przedmieściach. Zgodnie z tradycją para przygotowywała się do ślubu w różnych miejscach – Panna Młoda w swoim domu, a Pan Młody w hotelu Leśna Promenada w Podzamczu Piekoszowskim, w którym później miało odbyć się wesele.

Do ołtarza wzdłuż przepięknych wnętrz Bazyliki Katedralnej w Kielcach Pannę Młodą poprowadził Jej ojciec. Warto wspomnieć, że to wprost wymarzone miejsce na ceremonię ślubną, mogące się poszczycić bogatą historią. Początki kościoła sięgają jeszcze XII wieku. Zlokalizowany na Wzgórzu Zamkowym,  z kościołem i dzwonnicą górującymi nad niską zabudową śródmieścia, dzisiaj jest jednym z najcenniejszych zabytków miasta. Ciekawostką są zabytkowe, ponad stuletnie organy zbudowane przez firmę Regiera, które uświetniły już niejedną uroczystość kościelną. Tego zaś dnia, mury świątyni były świadkiem przysięgi małżeńskiej, którą złożyli sobie Patrycja i Kamil.

Wielki dzień Nowożeńców miał swoją kontynuację w Leśnej Promenadzie na Sali Bankietowej „Glamour”. Tutaj, w tej dogodnej – bo blisko miasta, ale też z dala od jego zgiełku – lokalizacji miała miejsce zabawa weselna. Długo będziemy wspominać pierwszy taniec Młodej Pary, który oczarował wszystkich gości. Następnie o dynamiczną i zachęcającą do tańca muzykę zadbał DJ Grzegorz Wójcik wraz ze skrzypaczką Marysią. Trzeba przyznać, że naprawdę świetnie rozkręcili imprezę, która w efekcie trwała do białego rana! Goście byli zachwyceni, a fantastyczna atmosfera towarzyszyła Młodej Parze i uczestnikom zabawy przez całą noc. Jeśli dodać do tego pyszne jedzenie i przesympatyczną obsługę w lokalu, wychodzi nam przepis na wesele doskonałe, w którym jako fotograf weselny (Kielce) miałem ogromną przyjemność uczestniczyć.

Kilka dni po tych wydarzeniach odbyła się dwuczęściowa sesja plenerowa. Państwo Młodzi na wykonanie fotografii wybrali Klasztor Pallotynów na Karczówce oraz Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej koło Chęcin. Miejsca te były strzałem w dziesiątkę, gdyż pięknie dopełniły całości tej wyjątkowej sesji ślubnej. Czy wiecie, że ten pochodzący z XVII wieku kościół skrywa w sobie kilka prawdziwych perełek architektonicznych? Na przykład ołtarz główny został wykonany z wapienia wydobytego w jednym z najstarszych świętokrzyskich marmurołomów. Każda fotografia ślubna (Kielce i okolice) z tego miejsca będzie wyjątkową pamiątką.

Równie pięknym tłem do sesji ślubnej okazało się Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej koło Chęcin – ośrodek badawczo-naukowy i centrum konferencyjne Uniwersytetu Warszawskiego. Niesamowite położenie ośrodka, bo we wnętrzu nieczynnego kamieniołomu Korzecko w Chęcinach naprawdę robi wrażenie. Lokalizacja w samym sercu Gór Świętokrzyskich, czyli regionie uznawanym za jeden z najbardziej unikalnych pod względem geologicznym w Europie jest imponująca. Zdjęcia Młodej Pary na tle kamiennych ścian wyszły bardzo artystycznie i nowocześnie zarazem. Jako fotograf ślubny Kielce i okolice polecam na sesję każdej Parze Młodej.

Patrycji i Kamilowi życzymy zaś jak najpiękniejszych chwil we wspólnym życiu!

Fotografia: Dziopa.pl Fotografia Ślubna i Eventowa/ Fotograf na wesele Kielce; Fotograf na ślub Kielce

Share this post: