PATRYCJA & KAMIL | WESELE LEŚNA PROMENADA PODZAMCZE PIEKOSZOWSKIE

PATRYCJA & KAMIL | WESELE LEŚNA PROMENADA PODZAMCZE PIEKOSZOWSKIE

Zimno? Na pewno nie dla Patrycji i Kamila, dla których jesienny, chłodny dzień był najgorętszym dniem w roku. Ale zacznijmy od początku…
W gorącej atmosferze, Młodzi zgodnie z tradycją przygotowywali się do ślubu w różnych miejscach. Panna Młoda w swoim domu, natomiast Pan Młody w lokalu Leśna Promenada w Podzamczu Piekoszowskim. Następnie Pan Młody czekał na swoją ukochaną, którą do Bazyliki Katedralnej w Kielcach wprowadził ojciec, gdzie mieli złożyć tą najważniejszą w swoim życiu przysięgę.
Piękna para i piękna uroczystość musiały zostać zwieńczone zabawą weselną, która odbyła się w Leśnej Promenadzie na Sali Bankietowej „Glamour”. DJ Grzegorz Wójcik wraz ze skrzypaczką Marysią uświetniali przyjęcie weselne dynamiczną i zachęcającą do tańca muzyką.
Gdy opadły już emocje, kilka dni po tej niezwykle rozgrzewającej zimny dzień uroczystości, Młodzi zdecydowali się na sesję plenerową. Na miejsca, w których powstaną niezwykłe pamiątki, w postaci fotografii wybrano Klasztor Pallotynów na Karczówce oraz Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej koło Chęcin.

Share this post: