fbpx

PIĘKNY DZIEŃ ŚLUBU KINGI I KAMILA | HOTEL BINKOWSKI KIELCE

PIĘKNY DZIEŃ ŚLUBU KINGI I KAMILA | HOTEL BINKOWSKI KIELCE

Niezwykle elegancki i pełen niezapomnianych wrażeń był dzień ślubu oraz uroczystości weselnej Kingi i Kamila. Para Młoda wybrała na miejsce wesela wytworny Hotel Binkowski w Kielcach, zaś ceremonia ślubna odbyła się w pięknym Kościele św. Jana Chrzciciela.

Tradycyjny już element sesji fotograficznej to bezpośrednie przygotowania Młodych do zaślubin, a więc nie mogło zabraknąć zdjęć z tej części wydarzenia i tym razem. W stylowym apartamencie Hotelu Binkowski Kinga szykowała się w towarzystwie Świadkowej Justyny, która pomagała w założeniu przepięknej sukni ślubnej oraz biżuterii. Z kolei Pan Młody podczas ubierania szykownego garnituru mógł liczyć na pomoc swojego zaprzyjaźnionego Świadka.

Ceremonia ślubna w Kościele Świętego Jana Chrzciciela w Kielcach-Podhalu

Powstanie parafii na Podhalu w Kielcach miało miejsce w latach 80. Bryła świątyni, która nieco przypomina z zewnątrz styl góralski, świetnie koresponduje z nazwą dzielnicy. W niedawnym czasie Kościół został podświetlony z zewnątrz i jest widoczny z głównej trasy dla odwiedzających Kielce. W jego przepięknych wnętrzach, Para Młoda w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół powiedziała sobie „tak”. Pannę Młodą do ołtarza tradycyjnie poprowadził Jej Ojciec. Atmosfera była bardzo uroczysta i serdeczna, a od Kingi i Kamila biło prawdziwe szczęście!

Wesele w Hotelu Binkowski

Prosto z ceremonii ślubnej Nowożeńcy udali się do czekającej już na Nich i na Gości sali weselnej Dworku Binkowski. Dekoracje znajdujące się w jej wnętrzach utrzymane były w biało złotym kolorze, a całą salę wypełniały liczne bukiety świeżych kwiatów i mnóstwo zapalonych świec, które tworzyły dla przybyłych iście magiczny nastrój. Niezwykle atrakcyjnie prezentowały się na dodatkowych stołach dania takie jak przystawki, kilkanaście rodzajów ciast, nie zabrakło również kącika ze swojskimi wędlinami. Przy nakryciach na każdego Gościa oczekiwała informacja o szczegółach wyśmienitego menu zaplanowanego na cały wieczór.

Parę Młodych przywitali Rodzice tradycyjnie chlebem i solą. Po przyjęciu życzeń przez Nowożeńców, Goście mogli podziwiać ich wspaniały pierwszy taniec. Następnie na parkiet dołączyli Świadkowie, a po chwili kolejni uczestnicy przyjęcia. Dalej były liczne zabawy weselne, do udziału w których zachęcał znakomity konferansjer, jak również nie brakło dobrej muzyki, w tym m.in. granej na skrzypcach oraz szalonych tańców. Należy wspomnieć, że wesele uświetnił wspaniały występ wokalny samej Pani Młodej.

Dworek Binkowski spisał się doskonale z organizacją wydarzenia. Gościom kilkukrotnie serwowano wykwintne potrawy. Trzeba przyznać, że dania Szefa Kuchni spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wszyscy zaproszeni byli też pod wrażeniem okazałego 7 piętrowego weselnego tortu.

Fotografie z zachwycającej uroczystości weselnej

W czasie wesela powstało również wiele romantycznych, urzekających ujęć Kingi i Kamila. Część fotografii została wykonana w czerni i bieli, co podkreśliło elegancki i szykowny styl uroczystości.

Nowożeńcom życzymy dużo miłości oraz wszystkiego najlepszego!

Fotograf Kielce poleca:

Sala weselna: Hotel Binkowski

Fotografia: Dziopa.pl Fotografia Ślubna i Eventowa/ Fotograf na wesele Kielce/ Fotograf weselny Kielce/ Fotograf ślubny Kielce

Share this post: