Ślub w plenerze. Opcja dla romantycznych.

Ślub w plenerze. Opcja dla romantycznych.

Ślub w plenerze. Opcja dla romantycznych.

Lato coraz bliżej, już udało się co poniektórym złapać pierwsze promyki wiosennego słońca. Pewnie wielu z Was ma już plany na lato, a Młodzi chcący przypieczętować swój związek sakramentalnym tak, zarezerwowali już terminy. Jednak jest to jeszcze ostatnia chwila, kiedy być może uda się zmienić plany i skorzystać chyba z najromantyczniejszej opcji ślubnej. Ślubu w plenerze!

Od czterech lat, jest to w Polsce realna opcja, choć nadal niewiele par się na nią decyduje. Po części wynika to z (ponoć) problemów, jakie robią urzędnicy, niekoniecznie popartymi rzeczywistymi zdarzeniami, po części ze strachu przed pogodą.

Jasne, w naszym klimacie lato może być zarówno upalne, jak i burzowe i chłodne. Jednak są przecież na to sposoby. Na rynku istnieje możliwość wynajmu ogromnych namiotów, do których można przenieść uroczystość czy późniejsze wesele. Często montowany jednocześnie z nimi jest parkiet do tańca oraz całkiem niezłe oświetlenie, nieraz przebijające jakością sale weselne. Jednak nie patrzmy na czarny scenariusz i zostańmy przy ślubie idealnym ?.

Ślub na tle nieba, łąki i kwiatów, to bajkowa sceneria, która zapada w pamięci gości na zawsze. Organizacja takiej uroczystości, często jest wiele tańsza niż wynajem sali weselnej, nawet gdy zadbamy o ewentualne opcje w razie załamania aury. Podczas takiego ślubu można też zrobić wyjątkowe tematyczne przyjęcie o wiele łatwiej niż podczas ślubowania w tradycyjnych miejscach.

No i przede wszystkim nie ma chyba piękniejszej sceny niż ślubowanie miłości w wyjątkowych, letnich okolicznościach przyrody. Takie chwile można doskonale ubrać w trwałe obrazy. Podczas fotografowania uroczystości na świeżym powietrzu powstają niezwykłe, plenerowe ujęcia, bez szczególnego, wcześniejszego przygotowania. Światło, kolory, a nawet uśmiechy otaczających Młodych bliskich to idealna kanwa do tworzenia przepięknych pamiątek.

 

Share this post: