fbpx

Jeśli przeglądacie naszą stronę, z pewnością nie znajdujecie się tu bez powodu. My – Inga i Łukasz – jesteśmy tu dla Was. Jeśli zechcecie, na zawsze uwiecznimy najważniejsze chwile Waszego życia – zapiszemy obrazy, przyczynimy się do utrwalenia wspomnień.

Każdy z Was ma indywidualne spojrzenie na świat – my także jesteśmy dwoma różnymi charakterami, więc nieco inaczej patrzymy przez aparat. To wszystko sprawia, że razem tworzymy harmonijny duet. Z przyjemnością utrwalamy teraźniejszość, aby móc do niej wracać w przyszłości.

Co nas wyróżnia? Umiejętność dopasowania się do świata oraz osób, które znajdują się przed obiektywem. Nasze wyczucie artystyczne sprawiają, że dzięki nam zyskacie wyjątkową pamiątkę na lata – zdjęcia, do których będziecie mogli wracać w gronie bliskich lub samotności. Uchwycimy nawet najsubtelniejsze chwile, aby zagwarantować możliwość powrotu do tych najcudowniejszych przeżyć, które zdarzają się kilka razy na całe życie.
Radość, szczęście, wzruszenie, zwątpienie – nic się przed nami nie ukryje! Jako artyści i rzemieślnicy prosimy o zaufanie – to dla Was każdego dnia stajemy się jeszcze lepsi. Pasja, wyobraźnia, nieograniczone możliwości, wieloletnie doświadczenie to nasze najmocniejsze strony.