fbpx

JESSICA & MARTIN | WESELE BINKOWSKI DWOREK KIELCE

JESSICA & MARTIN | WESELE BINKOWSKI DWOREK KIELCE

Jessica i Martin, przepiękna i przesympatyczna para młodych ludzi, którzy pomimo zamieszkania od urodzenia w Hamburgu postanowili przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia w ojczyźnie swoich rodziców.

Uroczystość zaślubin odbyła się w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kielcach. Sami młodzi przygotowali się do tej niezwykłej chwili w dwóch różnych miejscach. Martin w domu sowiej Babci, natomiast Jessica w Hotelu Dworek Binkowski w Kielcach.

Po uroczystym ślubowaniu młodzi zaprosili gości na zabawę weselną, której nie zapomną do końca życia. Goście spisali się na medal i na zawsze pozostaną w pamięci, jako osoby, które uświetniły swoją obecnością i świetną zabawą ten niezwykle ważny dzień.

Poweselna sesja fotograficzna, robiona była w pośpiechu, w samo południe, z powodu potrzeby szybkiego powrotu Młodych do Niemiec. Jednak nie zaszkodziło to temu, aby powstały podczas niej prześliczne, pełne uroku i miłości pamiątki w postaci niezwykłych zdjęć upamiętniających radość i szczęście.

Share this post: