fbpx

Fotografia komercyjna na przykładzie obiektu hotelowego – Hotel Uroczysko Spa & Business Cedzyna k/Kielc

Fotografia komercyjna na przykładzie obiektu hotelowego –  Hotel Uroczysko Spa & Business Cedzyna k/Kielc

Czy chcesz wypromować firmę i swój obiekt, na przykład hotelowy, konferencyjny, SPA lub jeszcze inny? Ten cel pomoże Ci zrealizować tzw. fotografia komercyjna (Kielce) czy inaczej fotografia reklamowa (Kielce). Zapraszam do przeczytania poniższego wpisu, w którym na przykładzie Hotelu Uroczysko Spa & Business w Cedzynie mam nadzieję pokazać Ci korzyści z profesjonalnej fotografii w marketingu.

Wyjątkowy hotel w samym sercu Gór Świętokrzyskich

Położony w malowniczym parku sosnowym w pobliżu rezerwatu Cedzyna, Hotel Uroczysko to doskonałe miejsce nie tylko na rodzinny wypoczynek czy romantyczny weekend dla dwojga, ale też na organizację przyjęć lub spotkań biznesowych. I to właśnie chcieliśmy pokazać na zdjęciach.

Początek sesji miał miejsce na zewnątrz obiektu, gdzie udało nam się uchwycić przepiękną leśną przyrodę i imponująco wysokie drzewa, które hotelowi goście podziwiać mogą również z przeszklonych wnętrz budynku. Jak możesz zaobserwować poniżej, widok rozciągający się z recepcji jest niesamowity.

Organizacja przyjęć i spotkań biznesowych

Dalsze fotografie przedstawiają elegancko nakryte stoły i bogate menu czekające już na uczestników wesela. Staraliśmy się jak najlepiej uchwycić i wyeksponować wszelkie elementy dekoracji, takie jak kwiaty, napis „Love” i inne, aby jak najpełniej oddać atmosferę miejsca, w którym odbyła się już niejedna niezapomniana impreza nowożeńców. Jest to niezmiernie ważne w tematyce takiej jak fotografia wnętrz (Kielce) czy fotografia obiektów (Kielce). Ogromna sala cieszy się również zainteresowaniem osób organizujących inne imprezy okolicznościowe, między innymi przyjęcia komunijne czy chrzciny.

Oddzielne przestronne pomieszczenia przeznaczone są na spotkania biznesowe. Systematycznie odbywają się tutaj konferencje, bankiety, sympozja – goście mają do dyspozycji aż 11 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych oraz lobby wystawiennicze.

Wszystkie imprezy obsługuje hotelowa restauracja słynąca lokalnie z wyśmienitej kuchni polskiej i światowej.

Relaks w środku lasu

Usytuowanie Hotelu Uroczysko jest atrakcyjne nie tylko dla osób organizujących przyjęcia okolicznościowe czy spotkania biznesowe, ale też jak najbardziej dla rodzin czy par szukających doskonałego miejsca na wypoczynek i relaks. Jako fotograf komercyjny (Kielce) starałem się to jak najlepiej zaprezentować na zdjęciach.

Istotna część sesji miała miejsce w hotelowej Strefie SPA obejmującej między innymi: wodne leżaki masujące, wyspę z leżakami i saunarium. Oprócz tego Hotel oferuje seanse w saunie suchej (fińskiej), pozytywnie oddziałującej na zdrowie oraz na wygląd oraz w łaźni parowej i grocie solnej, a ponadto masaże i liczne zabiegi Spa & Wellness. Na fotografiach znalazły się również: basen rekreacyjny, 3 wanny jacuzzi i bicze wodne dostępne dla wszystkich odwiedzających obiekt. Warto wspomnieć, że i z tej części Hotelu rozpościera się zapierający dech widok na las, co jeszcze dodatkowo wzmacnia u gości uczucie relaksu.

Na koniec sesji fotograficznej zdecydowaliśmy się pokazać nie mniej ważne dla odwiedzających Uroczysko nowoczesne, ale i przytulne pokoje oraz apartamenty. Baza Hotelu to aż 255 komfortowych miejsc noclegowych o wysokim standardzie, co mam nadzieję, udało się oddać za pomocą obiektywu.

Fotografia budynków (Kielce)

Niejednokrotnie to właśnie dobre zdjęcia przekonują Klientów do skorzystania z oferty. Mówi się, że obraz bardziej trafia do odbiorcy niż słowo. Jeżeli i Ciebie zainteresowała promocja obiektu za pomocą profesjonalnej fotografii, zapraszam do kontaktu.

Share this post: