fbpx

Sesja brzuszkowa Ani, Marcina, Mai oraz… Alicji

Sesja brzuszkowa Ani, Marcina, Mai oraz… Alicji

Pewnego ciepłego lipcowego popołudnia, malowniczo położony nieopodal Kielc Zalew Cedzyna stał się scenerią przepięknej i wyjątkowej sesji rodzinnej. Dlaczego wyjątkowej? Rodzice Ania i Marcin wraz z córeczką Mają zdecydowali się uwiecznić szczególny moment w ich życiu, kiedy to na świat już za dwa miesiące miała przyjść ich kolejna pociecha – Alicja. Do zdjęć wybrali urokliwe okolice Zalewu Cedzyna, które i my gorąco polecamy jako propozycję pleneru dla sesji typu „fotografia rodzinna Kielce”.

Co zachwyca w tej oprawie to naturalność, przyroda, spokój, które są tutaj motywem przewodnim. Ujęcia wykonano na tle bogatej roślinności, wiekowych drzew, wysokich traw i nastrojowych alejek. Całości dopełniły zwiewne stroje i wianki z kwiatów. Wszystkie te elementy pozwoliły wspaniale wyeksponować piękno mamy oraz emocje towarzyszące oczekiwaniu przyjścia na świat kolejnego członka rodziny.

Jeżeli akurat przed Wami jest sesja w rodzaju: „sesja rodzinna Kielce”, „fotografia ciążowa Kielce” i poszukujecie odpowiedniej stylistyki, właśnie takiej nawiązującej do natury, zachęcamy Was do umówienia się z fotografem Łukaszem Dziopa, który stworzy Waszą własną, niepowtarzalną sesję i uchwycił na kliszy niesamowity klimat tego urzekającego zakątka. Tak jak w przypadku rodziny Ani i Marcina niezwykła pamiątka gwarantowana!

Tymczasem zapraszam do obejrzenia efektów naszych wspólnych wysiłków.

Share this post: