fbpx

MANOR HOUSE – romantyczna sesja Kasi i Sebastiana

MANOR HOUSE – romantyczna sesja Kasi i Sebastiana

Bajeczna, romantyczna i wymarzona dla większości Państwa Młodych sesja ślubna? Kasia i Sebastian zdecydowanie trafili w dziesiątkę z wyborem krajobrazu na sesję idealną. Przepiękni na zewnątrz, jak i w środku młodzi ludzie w przepięknych okolicznościach przyrody to zawsze przepis na sukces.

Manor House w Chlewiskach to wyjątkowo ekskluzywny ośrodek Wellness i SPA umiejscowiony w pałacu wybudowanym w XV wieku, XIX wiecznych stajniach oraz łaźniach termalnych. Brzmi baśniowo? I takie też jest to niesamowicie romantyczne miejsce. Sesja zakochanych zarówno w murach hotelu, jak i w ośmiohektarowym parku książęcym otaczającym zabudowania musiała wyjść przepięknie 😉.

Pogoda nie rozpieszczała, to trzeba przyznać, ale nie straszna była Im ulewa! Wręcz przeciwnie – zdaje się, że połyskujące wokół krople deszczu tylko podkreślają romantyczny klimat całego otoczenia. Ani Kasia, ani Sebastian nawet przez chwilę nie dali się zniechęcić pogodzie. Może to kwestia tego, że nie widzieli poza sobą świata? Zdecydowanie takie emocje udało nam się między innymi wychwycić na fotografiach. Popatrzcie sami.

Jeśli przypadkiem pominęliście na naszym blogu reportaż ślubny Kasi i Sebastiana, który odbył się w Pałacu Domaniowskim, zapraszamy Was do obejrzenia także tego kawałka ich historii <<Reportaż>>

Share this post: