fbpx

Sesja biznesowa i wizerunkowa Kielce i okolice.

Sesja biznesowa i wizerunkowa Kielce i okolice.

Sesja biznesowa może brzmieć dla niektórych za bardzo poważnie, być czymś, na co mogą pozwolić sobie tylko pracodawcy albo wielkie korporacje. Tymczasem jest to element budowania wizerunku nie tylko firmowego, ale także swojego, jako poważnego, reprezentatywnego pracownika. Sesje biznesowe zwane też wizerunkowymi to możliwość zrobienia świetnego zdjęcia, które będzie niesamowicie atrakcyjnym wizerunkiem w portfolio, czy CV, a także może stać się nieodłącznym elementem budowania marki, dla miejsca, w którym się pracuje.

Sesja biznesowa, czyli jaka?

Przede wszystkim profesjonalna. Ciężko jest w amatorski sposób odzwierciedlić profesjonalizm obecnego lub przyszłego pracownika. Jak więc powinna wyglądać dobra sesja biznesowa? Fotograf, który zna potrzeby rynku to przede wszystkim jeden z kluczy i recept na zdjęcie idealne. Osoba pozująca do zdjęcia musi jedynie „dobrze wyglądać”, tymczasem to fotograf musi wiedzieć, jak dopasować odpowiednie pozy, ustawienia światła, tło, a także jak odpowiednio wykadrować dane zdjęcie, aby pełniło ono funkcje, do których ma być przeznaczone. Mowa to między innymi o odpowiednim kształcie czy orientacji, aby idealnie pasowało do CV czy na stronę internetową firmy.

Wizerunek nie tylko zawodowy.

Sesja biznesowa to nie tylko zdjęcia tworzone stricte do celów zawodowych. Elegancka fotografia może być także świetną pamiątką rodzinną, portretem na prezent dla bliskich, jak i ładną prezentacją choćby w mediach społecznościowych, dla osób, które korzystają z nich, ale chcą dbać o swój dobry wizerunek.

Fotograf do sesji biznesowej…

…musi zadbać przede wszystkim o komfort dla klienta. Wiemy o tym i jest to jeden z naszych priorytetów. Nie chcemy zmęczonych twarzy, szybkich, niekoniecznie poprawnych czy nieprofesjonalnych ujęć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach życie zawodowe może przytłaczać, dlatego to my dostosowujemy się do planu dnia klienta i uzgadniamy wszystko tak, by podczas sesji, był on zrelaksowany, a tym samym reprezentował sobą na zdjęciach elegancję i profesjonalizm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych sesji biznesowych i wizerunkowych dla każdego.

Share this post: