fbpx

Sesja Liudy i Tarasa w Dworze Afrodyta

Sesja Liudy i Tarasa w Dworze Afrodyta

Z Liudą i Tarasem spotkaliśmy się na sesji ślubnej plenerowej. Na jej miejsce Para Młoda wybrała Dwór Afrodyta, który może poszczycić się przepięknymi okazałymi wnętrzami w stylu glamour, idealnymi do stworzenia pamiątkowych zdjęć z tego Wielkiego Dnia.

Pomysłowe miejsca na sesję

Dwór Afrodyta położony jest w Radziejowicach pod Warszawą, w otoczeniu sosnowych lasów, więc jego atrakcyjna lokalizacja jest atutem dla wielu par, które decydują na organizację tutaj swojego wesela. W przypadku Liudy i Tarasa wszystkie fotografie wykonane zostały w eleganckich salach Dworu, ale warto wspomnieć, że i same Radziejowice posiadają wyjątkowe miejsca, które mogą wzbudzić zainteresowanie chętnych na sesje ślubne lub inne. Wart uwagi jest na przykład zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, na który składają się obecnie klasycystyczny pałac, neogotycki zameczek, zrekonstruowany w latach 80. XX wieku dworek modrzewiowy, domek szwajcarski, dawna kuźnia i park ze stawem. Przez wieś (ul. J. Kubickiego i ul. Sienkiewicza) przebiegają również zabytkowe urokliwe aleje lipowe chronione jako pomnik przyrody – według podań lipy zasadzono jeszcze przed potopem szwedzkim.

Sesja w stylu glamour

Najwięcej zdjęć Liudy i Tarasa powstało przy efektownych balustradach Dworu, na szerokich schodach, a także w sali restauracyjnej, gdzie stoły ozdobione były przepięknymi nakryciami i mosiężnymi świecznikami. Jasne, przestronne wnętrza, angielskie lamperie, okazały kryształowy żyrandol i złote okucia krzeseł idealnie ze sobą współgrały i stały się doskonałym tłem dla znajdującej się na pierwszym planie obiektywu eleganckiej Pary Młodej.

Liuda miała na sobie podczas sesji suknię ślubną z Salonu White, który w przypadku swoich kolekcji stawia na prostą formę i szyk, szlachetne tkaniny, wyrafinowane zdobienia. Taką też właśnie elegancją wyróżniała się Pani Młoda. Jej stroju dopełniał wyrafinowany, pełen wdzięku ślubny bukiet pochodzący z Pracowni Just Flower, gdzie trzeba przyznać, powstają naprawdę niesamowite realizacje. Pan Młody z kolei ubrany był w stylowy garnitur w kolorze kawy z mlekiem.

Cała sesja utrzymana była w ciepłych tonacjach. Nie zabrakło również zdjęć w romantycznej czerni i bieli. W efekcie Liuda i Taras prezentują się z klasą, ale też niezwykle naturalnie i o to nam chodziło!

Fotograf Kielce poleca:

Sala weselna: Dwór Afrodyta

Sesja plenerowa: Dwór Afrodyta

Salon sukni ślubnych: Salon White

Pracownia florystyczna: Just Flower

Fotografia: Dziopa.pl Fotografia Ślubna i Eventowa/ Fotograf na wesele Kielce/ Fotograf weselny Kielce/ Fotograf ślubny Kielce

Share this post: